תל אביב-יפו חוגגת ים Sail Tel-Aviv | ביקור על ספינת המחקר MEDEX

עיזרו לנו לשמור על ים נקי וללמוד על הטבע התת ימי. עמותת אקואושן מפעילה את ה- Mediterranean Explorer או בקיצור ה-Medex, ספינת מחקר המשמשת מאות אקדמאיים יותר מ-14 שנה בחקר ימי. הספינה מצוידת בכלים חדשניים למחקר ימי הכוללים רובוט תת-ימי משוכלל המאפשר תיעוד ואיסוף דוגמאות מעומק הים.

במסגרת אירועי תל אביב-יפו חוגגת ים, תפתח המדקס של אקואושן למבקרים אשר יוכלו לעלות ולסייר בספינת מחקר אמיתית, לקבל הסבר על העבודה המדעית וכלי המחקר ולשמוע מהקפטן על תפקידה החשוב של הספינה בשמירה על הים שלנו. בואו לשמוע סודות מהים…

* שימו לב! משעה 12:00 יוצא סיור אחת לחצי שעה.

** אין צורך בהרשמה – הכניסה חופשית על בסיס מקום פנוי.
*** עד גיל 12 נדרש ליווי מבוגר

*** הזכות לשינויים שמורה. כל ההשתתפויות על אחריות המשתתף, קיום הפעילות מותנה בתנאי מזג אויר וים מתאימים.

 

 


 

תל אביב חוגגת ים – Sail Tel Aviv- yafo פסטיבל הספורט הימי הגדול ביותר בישראל, חוזר לתל אביב-יפו ויתקיים ב-22-21 בספטמבר לאורך רצועת החוף, עם מגוון פעילויות ואטרקציות באווירה ימית וחופית. האירוע ייערךביוזמת חברת אתרים ובשיתוף עיריית תל אביב-יפו, הפורום לקידום השייט, התאחדות הצלילה ומועדוני ספורט ימי.

כמדי שנה, יכלול הפסטיבל משט גדול ומרהיב של כ-200 כלי שייט מסוגים שונים שיתקיים ביומם השני של האירועים- יום שבת 22 בספטמבר בשעה 11:00. המשט יפליג מצפון לדרום ויחלוף על כל חופי העיר במשך כשלוש שעות. עוד במסגרת Sail Tel Aviv-Yafo, מגוון רחב של פעילויות ספורטיביות ימיות להתנסות הקהל הרחב: סיורים, סדנאות, הרצאות, אטרקציות לאורך החופים ועוד.

21.09.18
שעות פתיחה:
ו: