הצגות חדשות ב"נא לגעת" – חינם לתושבי תל אביב-יפו!

ההצגה 'תגידי תפוז'

מסע אל העולם של בת שבע מלכה בר-נתן, שחקנית, חירשת- עיוורת. זה סיפור של התמודדות, שתורגם לשפה תיאטרלית, וממחיש את הכמיהה לקשר בין אדם לאדם ובין שחקנית לקהל. על הבמה נארגים תמונות ילדות, זיכרונות, רגעי משבר של נערה, אישה ואם צעירה.

לצד השחקנית, מתורגמנית המשמיעה את קולה של בת שבע, מילים המועברות באמצעות מגע. הקשר הנוצר על הבמה מייצר מערכת יחסים הפועלת בתיאום מופלא בדממה ובקול. בת שבע נעה בתוך עולם דימויים מתעתע בין אורות וצללים, בוראת עולמות יצירתיים על הבמה ומגרשת באמצעות הומור את החשיכה והפחד. מכלול ההבעה הייחודי הופך לפיוט מרגש ושובה לב בעוד השחקנית מפלסת את דרכה בעדינות מתוך הממשי אל הפנטסטי ומהאישי אל האוניברסלי.

מתי: יום חמישי, ה- 20.9 בשעה 20:30

למימוש ההטבה – https://bit.ly/2PHZxAF

*** קופון קופון למימוש הטבה: NALAGAAT ***

 


 

 

ההצגה 'מבעד לרוח'

מורכבת מאנסמבל של שחקנים של חרשים – עיוורים (בגוף אחד): הממשלה החליטה לבצע מחקר מדעי הבודק את יכולות בעלי המוגבלויות. האם הם כשירים לעבודה שאינה מותאמת במיוחד בעבורם? האם הם יכולים להשתלב במשק ולהגדיל את פריונו? במהלך ניסיונותיהם להשתלב בשוק העבודה, הקהל נחשף אט אט למאווייהם, לחלומותיהם, לבחירה בין מאבק לפשרה.

בהפקה מקורית זו, חושף תיאטרון נא לגעת את התהליכים המורכבים המתרחשים על הבמה. תיאטרון אלטרנטיבי המשלב בין שפת תיאטרון חזותי, תיאטרון פיזי, אמנויות הקרקס ושפת סימנים במגע. שפת תיאטרון זו מעמידה במרכז את אוכלוסיית החרשים עיוורים, שחקנים שומעים רואים ומתורגמנים, ומאפשרת להם להפוך ליצירת אמנות מתקשרת.

מתי: יום רביעי ה- 3.10 בשעה ,20:30

למימוש ההטבה – https://bit.ly/2NQiMHT

*** קופון קופון למימוש הטבה: NALAGAAT ***

29.09.18 - 03.10.18
שעות פתיחה:
ש:
ד: